bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online Pe HaiSaRadem.ro vei gasi bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online. Nu ne crede pe cuvant, intra pe HaiSaRadem.ro ca sa te convingi.
ROED TM FORUM Forum Index ROED TM FORUM
ROED TM site
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Liga Nationala de NFS Most Wanted

 
Post new topic   Reply to topic    ROED TM FORUM Forum Index -> Romanian
View previous topic :: View next topic  
Author Message
rdcenemy



Joined: 29 Jun 2005
Posts: 14

PostPosted: Fri Dec 09, 2005 10:52 pm    Post subject: Liga Nationala de NFS Most Wanted Reply with quote

Salutare!

De cand ma ocup de lanul asta pe care il organizez in timisoara intre 16 si 18 decembrie [ www.respawnlan.com ] mi-am bagat nasul mai peste tot pe forumuri si site-uri romanesti si straine legate de lanuri si d-astea. am fost contactat de una din persoanele care administreaza site-ul www.colloseum.tk si am fost intrebat daca nu as vrea sa organizez o liga nationala de NFS MW pe site-ul lor, ei avand deja infrastructura cladita pentru un campionat national online. [evident, nu discutam de jocul original, ci de online-LAN prin hamachi]

ideea e ca ei au fost foarte operativi si au pus pe picioare deja partea de NFS a site-ului. ramane doar sa se inscrie cat mai multi concurenti si sa se organizeze tournamenturi regulate. la un moment dat s-ar putea organiza o intalnire la un lan pentru disputarea unei finale nationale. asta va implica insa creearea unui sistem de taxare penru participarea la campionat si un sistem de plata prin cont bancar pentru inscrieri. probabil ca momentan nu se va putea realiza asta insa in cursul anului viitor totul e posibil.

fac astfel apel la membrii ROED [cei romani evident] sa se inscrie in aceasta liga pentru a crea un loc de intalnire si un cadru organizat pentru desfasurarea unei competitii care sa scoata la iveala valori reale care sa poata apoi participa eventual la preliminariile pentru WCG [in cazul in care PGL va hotara sa trimita jucatori acolo].

doritori ar fi pentru asta din moment ce peste 70 de oameni au votat ca ar vrea sa participe la asemenea preliminarii pentru WCG pe forumul computergames.ro

Mad si killersm sunt deja inregistrati. va astept si pe ceilalti acolo.
btw mad cauta-ma pe mess, trebuie sa vb.

p.s.: uitasem! iata linkul catre site: http://www.colloseum.ro/nfs/index.php
Back to top
View user's profile Send private message
rdcenemy



Joined: 29 Jun 2005
Posts: 14

PostPosted: Mon Feb 06, 2006 8:29 am    Post subject: Reply with quote

Romania va trimite un jucator de Need For Speed: Most Wanted la European Cyber Games, in cadrul CeBIT Hanovra intre 9-12 Martie.

PGL organizeaza in acest sens un turneu oficial online pentru determinarea reprezentantului tarii noastre la ECG. Informatii si inscrieri pe site-ul PGL.
Back to top
View user's profile Send private message
rdcenemy



Joined: 29 Jun 2005
Posts: 14

PostPosted: Sun Feb 19, 2006 7:54 am    Post subject: Reply with quote

si ca sa continui seria interminabila de posturi:

Qualifierul pentru ECG 2006 a luat sfarsit. MadHatter a castigat si va reprezenta Romania in martie la ECG in cadrul CeBIT, Hanovra. Mai multe informatii aici.

De asemenea, dupa ECG [9-12 martie] se va lansa liga oficiala de NFS sustinuta de PGL.
Romania va trimite om si la WCG 2006 iar qualifierul se va desfasura online urmand ca faza finala [proabil max 32 de jucatori] sa aiba loc in LAN la o data programata [probabil luna septembrie].

GG MAD!!!
Back to top
View user's profile Send private message
MadHatter980
Site Admin


Joined: 24 May 2005
Posts: 35
Location: bucuresti

PostPosted: Fri Feb 24, 2006 5:08 am    Post subject: Reply with quote

10x bro.. Razz asteptam cu nerabdare sa vedem ce iese.. Very Happy
_________________
Unii ii zic bulan, unii ii zic stiinta, dar de fapt bulanul ti-l faci cu mana ta!! NFS RULES!!!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website Yahoo Messenger MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    ROED TM FORUM Forum Index -> Romanian All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group